Dzisiaj jest: 21 Października 2017    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

imageid=2841|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

„Nasi” krótkodystansowcy na VIII Powiatowej Spartakiadzie

Podczas gdy ich koledzy zajęci byli sprzątaniem świata sześciu chłopców: K. Grzywaczewski, S. Szurek, Ł. Sikorski, R. Kamiński, B. Sum i M. Styziński, pod opieką pana Krzysztofa Korbala, walczyło o dobre miejsca w VIII Powiatowej Spartakiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Startowali w czterech konkurencjach: biegu na 200 i 400 metrów i w sztafetach: 4 x 100 i 4 x 400 metrów.

Konkurencja była dość silna, bo w biegu na 200 metrów startowało 18, a w biegu na 400 metrów 14 zawodników.
Nasi chłopcy zajęli zupełnie przyzwoite miejsca. I tak:
- w biegu na 200 metrów R. Kamiński był trzeci, a tuż za nim S. Szurek;
- w biegu na 400 metrów IV miejsce zajął Ł. Sikorski, 6. był K. Grzywaczewski, a ósme miejsce na mecie zajął B. Sum.
Więcej szczęścia nasi zawodnicy mieli w rywalizacji drużynowej, bo w obu sztafetach zajęli III miejsce.
Na szczególne podkreślenie, zdaniem pana Krzysia, zasługuje wzorowa postawa i zachowanie naszych reprezentantów podczas całej imprezy. Ważniejsza bowiem od lokat jest sportowa rywalizacja i wola walki.
Gratulujemy sukcesów sportowych i czekamy na kolejne.