Dzisiaj jest: 15 Grudnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

imageid=2821|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

W towarzyskiej atmosferze ale z ambicją

27 września, niedzielne popołudnie, boisko sportowe w Antoniewie i 22 wspaniałych czyli drużyny piłkarskie z pobliskich Bliżyc i z naszej placówki, którzy mieli stanąć do walki o zwycięstwo w towarzyskim meczu piłki nożnej.

Całą logistyką zajął się pan Ireneusz Żak, który zadbał nie tylko o wygląd boiska ale dokonał wyboru reprezentantów wśród licznego grona chętnych do zagrania w tym niezwykłym meczu.

Szesnastu zawodników wspólnie z opiekunami opracowało strategię gry z wymagającym przeciwnikiem, w którego szeregach jako napastnik wystąpić miał były wychowanek Bartek Knapiński.

Jak na prawdziwy mecz przystało byli sędziowie: główny – pan Ireneusz Żak i liniowy pan Artur Glapa oraz fotoreporter pan Piotr Gąsiorek, który dokumentował przebieg walki na boisku.
Nasi piłkarze do gry przystąpili z wielkim zapałem i determinacją i dzięki tej postawie do przerwy remisowaliśmy 1:1.
W drugiej połowie mieliśmy już mniej szczęścia, bo gościom udało się zdobyć kolejne cztery gole. Emocji oczywiście nie brakowało. Piłka z szybkością błyskawicy przelatywała z jednej połowy boiska na drugą. Szkoda tylko, że mimo kilku okazji do wyrównania strat, naszym piłkarzom nie udało się więcej trafić do bramki. Ale taki jest sport. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy pod adresem piłkarzy jak i sędziów. W końcu to był prawdziwy mecz.
Mimo przegranej żaden z zawodników do końca nie rezygnował z walki. Choć drużynie brak jeszcze pełnych umiejętności, to z pewnością nie brakowało jej ambicji i woli walki. Nasi chłopcy już od dziś ostrzą sobie apetyt na rewanż. Może wtedy fortuna będzie dla nas łaskawsza?