Dzisiaj jest: 21 Października 2017    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

imageid=3155|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

Nie tylko piłka czyli wieści sportowe

We wtorek, 27 października, hala sportowa w Antoniewie była miejscem rozgrywek finałowych mistrzostw gimnazjum w tenisie stołowym chłopców.
We wcześniejszych eliminacjach, w których wzięło udział 43 chłopców, do wielkiego finału awansowało 2 najlepszych z każdej klasy.

z I a – Napiórkowski Piotr i Wożniak Adrian
z II a – Sikorski Łukasz i Lisiewski Marcin
z II b – Książek Jarek i Urbański Maciej
z III a – Woliński Przemysław i Rzitki Mateusz
z III c – Sum Bartłomiej i Herman Daniel.
W finale grano w dwóch grupach każdy z każdym. Zwycięzcy grup grali o I miejsce w turnieju, zdobywcy II miejsca w grupie grali o III miejsce w turnieju, a osoby, które zajęły III miejsce w grupie grali ze sobą o V miejsce w turnieju itd.

Po zawziętej walce zwycięzcą zawodów został Mateusz Rzitki z klasy III a, który w walce o I miejsce pokonał Daniela Hermana z III c. III miejsce zajął Adrian Wożniak z I a, zaś kolejne miejsca zajęli: Łukasz Sikorski, Przemysław Woliński, Jarosław Książek, Bartłomiej Sum, Marcin Lisiewski, Piotr Napiórkowski i Maciej Urbański.
Uhonorowanie wszystkich zawodników nastąpi na specjalnym apelu w najbliższy piątek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Kolejne emocje sportowe czekają na nas już wkrótce, gdyż na początku listopada rozegrane zostaną mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym, a nieco później mistrzostwa szkoły w warcaby i szachy. A wszystko to pod czujnym okiem pana Krzysztofa Korbala, który przygotowuje zawodników do uczestnictwa w tych rozgrywkach.
Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz przeżyć emocje związane z turniejem tenisowym chłopców, informujemy, że cała impreza została nagrana na kasetę video i można ją wypożyczyć u pana Krzysztofa.