Dzisiaj jest: 18 Października 2017    |    Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym

{phocagallery view=category|categoryid=144|
imageid=3227|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

W dniu 3 listopada br. w Gimnazjum w Antoniewie, odbyły się mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt.
W finale rozgrywek, w dwóch grupach, startowało 8 dziewcząt z 2 klas gimnazjalnych.
Mecze w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup grali ze sobą o 1 miejsce w całym turnieju a osoby, które zajęły 2 miejsce w grupach grały o 3 miejsce w zawodach itd.

8. Angelika Janeczko

Zwyciężczynią zawodów została Olga Jaśkiewicz z klasy IIIb, 2 miejsce zajęła Angelika Janeczko z klasy IIIb, 3 miejsce przypadło Angelice Czupryńskiej z klasy IIc, na 4 miejscu uplasowała się Konstancja Wąsik z IIc, a na 5 miejscu Kinga Mazur z IIIb, 6 miejsce zajęła Karolina Nakonieczna z IIc, 7 miejsce zajęła Wanesa Żmuda z IIc i 8 miejsce przypadło Agacie Lachowskiej z IIc.