Dzisiaj jest: 18 Października 2017    |    Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

{phocagallery view=category|categoryid=154|
imageid=3480|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}
W dniu 27 listopada w naszej hali sportowej odbył się finał rozgrywek w warcabach zorganizowany przez pana Krzysztofa Korbala. Finałową rozgrywkę poprzedziły eliminacje, w których uczestniczyło 59 dziewcząt i chłopców z ośmiu klas gimnazjalnych. Do finału awansowały po dwie osoby z każdej klasy.
W wyniku losowania dokonano podziału zawodników na dwie grupy, a gra odbywała się systemem każdy z każdym. Zwycięzcy poszczególnych grup grali ze sobą o pierwsze miejsce w całym turnieju, osoby które zajęły 2 miejsce o 3 miejsce itd. W sumie w całym turnieju rozegrano 203 pojedynki.

Zwycięzcą został Łukasz Sikorski z klasy IIa, II miejsce zajął Marek Mazurkiewicz z IIIa, III był Wojciech Nitka z IIa. Czwarte miejsce przypadło najlepszej dziewczynie w turnieju – Kindze Mazur z IIIb. Kolejne miejsca zajęli: Szymon Domiński z IIb, Bartłomiej Sum z IIIc, Krzysztof Kluczyński z IIb, Marcin Proch z IIIb, Tomasz Stawicki z Ia, Krystian Grzywaczewski z Ia, Angelika Czupryńska z IIc, Adrian Woźniak z Ib, Dariusz Dobiaszewski z Ib, Marek Hudaczek z IIIa, Żaneta Klimek z IIIb i Paulina Kuberska z IIc.
Wszyscy uczestnicy finału otrzymali nagrody rzeczowe, których wręczenie odbyło się 1 grudnia na specjalnym apelu.
Zainteresowanych przebiegiem rozgrywek, którzy chcą przeżyć raz jeszcze to wydarzenie sportowe, zachęcamy do obejrzenia kasety video (do wypożyczenia u pana Krzysztofa) oraz zdjęć w gablocie w hali gimnastycznej i oczywiście na naszej stronie www.antoniewo.pl