Menu
Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie

„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są”. Tove Jansson

12 grudnia cztery grupy wychowawcze: V, VI, VII, VIII udały się do Biblioteki Publicznej w Skokach, by zaprezentować swoje umiejętności aktorskie podczas Gminnego Przeglądu Teatrów Profilaktycznych.
W Antoniewie „Teatr Dwa Światy” „zagrał” 25 października i wtedy spośród ośmiu spektakli zostały wybrane 4 najlepsze, które miały zaszczyt reprezentować nasz ośrodek w Skokach.
Przegląd rozpoczęło niezwykle wzruszające przedstawienie pt. „Mały Książę" w wykonaniu niepełnosprawnych dzieci. Mieliśmy też okazję obejrzeć dwa spektakle profilaktyczne w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Skokach.
A potem scena była nasza.

 

Pomimo dużej tremy wszystkie grupy z ośrodka zagrały rewelacyjnie. Na twarzach młodych aktorów widać było duże zaangażowanie i skupienie. Spektakle bardzo się podobały, zostały nagrodzone burzą oklasków, pięknymi statuetkami i słodyczami.
Także tego dnia w bibliotece rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą reklamę profilaktyczną. Pani Małgorzata Szpendowska – Wylegalska wraz z komisją konkursową ogłosiła, że najlepszą reklamę wykonały Natalia Sokołowska i Milena Jankowska. Drugie miejsce zajęły Karolina Nakonieczna i Konstancja Wąsik oraz Igor Duszyński i Piotr Wtorkowski, trzecie miejsce zajęły Weronika Prętka i Marlena Laus. Specjalne wyróżnienie otrzymał Przemysław Charczenko.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych.
Ostatnio zmieniany: czwartek, 06 grudzień 2012 15:03
powrót na górę