Logo
Wydrukuj tę stronę

„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie

„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie

„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są”. Tove Jansson

12 grudnia cztery grupy wychowawcze: V, VI, VII, VIII udały się do Biblioteki Publicznej w Skokach, by zaprezentować swoje umiejętności aktorskie podczas Gminnego Przeglądu Teatrów Profilaktycznych.
W Antoniewie „Teatr Dwa Światy” „zagrał” 25 października i wtedy spośród ośmiu spektakli zostały wybrane 4 najlepsze, które miały zaszczyt reprezentować nasz ośrodek w Skokach.
Przegląd rozpoczęło niezwykle wzruszające przedstawienie pt. „Mały Książę" w wykonaniu niepełnosprawnych dzieci. Mieliśmy też okazję obejrzeć dwa spektakle profilaktyczne w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Skokach.
A potem scena była nasza.

 

Pomimo dużej tremy wszystkie grupy z ośrodka zagrały rewelacyjnie. Na twarzach młodych aktorów widać było duże zaangażowanie i skupienie. Spektakle bardzo się podobały, zostały nagrodzone burzą oklasków, pięknymi statuetkami i słodyczami.
Także tego dnia w bibliotece rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą reklamę profilaktyczną. Pani Małgorzata Szpendowska – Wylegalska wraz z komisją konkursową ogłosiła, że najlepszą reklamę wykonały Natalia Sokołowska i Milena Jankowska. Drugie miejsce zajęły Karolina Nakonieczna i Konstancja Wąsik oraz Igor Duszyński i Piotr Wtorkowski, trzecie miejsce zajęły Weronika Prętka i Marlena Laus. Specjalne wyróżnienie otrzymał Przemysław Charczenko.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych.
Ostatnio zmieniany: czwartek, 06 grudzień 2012 15:03
Strefa dla nauczycieli                                                                                                                                              Stronę wykonała firma © migland.pl. Zapraszamy do współpracy.