Dzisiaj jest: 22 Sierpnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

{phocagallery view=category|categoryid=324|
imageid=7470|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

W miniony poniedziałek, 4 kwietnia, w Kobylcu koło Wągrowca odbyły się mistrzostwa powiatu wągrowieckiego w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą placówkę reprezentowała sześcioosobowa drużyna. Zawodnicy podzieleni byli na grupy wiekowe, a w każdej z nich startowało od 15 do 30 osób.
Start naszych biegaczy sprawił miłą niespodziankę, bo był to najlepszy występ naszej reprezentacji od dziesięciu lat.

Wszyscy znaleźli się w pierwszej dziesiątce w swojej grupie. I tak Kamila Kuś zajęła 7 miejsce, Karolina Nakonieczna wywalczyła miejsce 4. Wśród chłopców Dawid Pietrzak i Krystian Grzywaczewski po zaciętej walce zajęli II miejsce, tracąc pewne zwycięstwo tuż przed metą. Piotr Młodożeniec zajął 5 a Szymon Domiński 6 miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a najlepszej trójce życzymy sukcesów, bo w najbliższą sobotę Karolina, Krystian i Dawid dzięki swoim dobrym wynikom wystartują w zawodach okręgowych, które odbędą się w Żerkowie.