Dzisiaj jest: 22 Sierpnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

{phocagallery view=category|categoryid=399|
imageid=9651|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

Trzeciego listopada odbyły się mistrzostwa Ośrodka w tenisie stołowym chłopców. W eliminacjach wzięło udział 35 chłopców, którzy rozegrali w sumie ponad 90 pojedynków. Do wielkiego finału awansowało 9 wychowanków. W półfinałach, po podziale na 2 grupy, grano systemem każdy z każdym (do dwóch setów wygranych do 11 punktów).

Krzysztof Korbal

Osoby, które zajęły I miejsce w swoich grupach grały w finale o 1. i 2. miejsce w całym turnieju, te które zajęły II miejsce w grupach grały o miejsce 3. i 4. itd.
W meczu o I miejsce zmierzyli się Darek Michalak i Bartłomiej Zaboronek. Zwyciężył Darek i on zajął I miejsce w całym turnieju. Kolejne miejsca zajęli: Bartłomiej Zaboronek, Tomasz Pawliczak, Marek Żywicki, Mikołaj Stolecki, Ścibor Stankowiak, Wojciech Stempniewicz, Adrian Tarasewicz i Wojtek Wiśniewski. Wszyscy zawodnicy otrzymali drobne nagrody rzeczowe.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne spotkania przy tenisowym stole.

{phocagallery view=category|categoryid=399|displaydownload=1|detail=1|displaydetail=0|display  Zapisz name=0}{backbutton}
Ostatnio zmieniany: piątek, 04 listopad 2011 14:54