Menu
Dzisiaj jest: 1 Kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Prawie jak nad morzem

Tak mogli poczuć się nasi wychowankowie, którzy od 17 – 22. 06 uczestniczyli w I Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej w MOW w Antoniewie.
Do turnieju przystąpiło 12 zespołów, co bardzo ucieszyło organizatorów, czyli grupę IV. Grupę, która specjalnie na tę okazję swoją pracą i wytrwałością przygotowała i odnowiła boisko.
Turniej został zaplanowany w dwóch kategoriach: chłopcy i dziewczęta. Mecze stały na wysokim poziomie, rozegrano ich 21, a ich wyniki często rozstrzygane były w ti-brekach.
Zwycięskim zespołem okazał się zespół „Dziurawe Skarpety” z gr. IX, natomiast miejsce drugie zajął zespół „Chucka Norrisa” z grupy IV, a trzecie miejsce przypadło zespołowi „Zieloni” z grupy V.
W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajął zespół „Kubuś Puchatek” z grupy VIII, drugie miejsce zajął zespół „Atomówki” z grupy I, a trzecie „Wojowniczki” z grupy II.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym zespołom bardzo dziękujemy za udział.
W dniach turniejowych dopisywała nam prawdziwie plażowa pogoda, co w połączeniu z muzyką DISCO POLO dawało „kopa” naszym zawodnikom i zawodniczkom.