Menu
Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Ukłon dla Polski

Rocznica odzyskania niepodległości – 11 listopada – to okazja, aby pochylając się nad przeszłością, zastanowić się nad tym, jak dzisiaj okazywać miłość do ojczyzny.
Do takiej refleksji skłaniał też występ młodzieży, która w przeddzień narodowego święta zaprezentowała w montażu słowno – muzycznym własne odczytanie historii poprzez interpretację wierszy znanych poetów i najpiękniejsze pieśni związane z historią Polski. Scenografia w formie prezentacji multimedialnej była dopełnieniem całości.
Nad przygotowaniem występu pracowały: E. Berendt, M. Ważniewicz, L. Hermann i I. Kasica, ale to młodzież swoją postawą i artystycznym przekazem nadała mu specyficzny klimat.
Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością pan Michał Piechocki – Starosta Wągrowiecki oraz pan Tadeusz Synoracki – Przewodniczący Rady Powiatu.
Bez fałszywej skromności warto wspomnieć, że występ naszej młodzieży bardzo się podobał, a jego poziom oceniono wysoko, proponując, aby w kolejną rocznicę antoniewscy artyści wystąpili także dla publiczności spoza placówki.
Czy potrzeba lepszej recenzji i podziękowań?

I.K.

Ostatnio zmieniany: poniedziałek, 12 sierpień 2013 20:00
powrót na górę