Menu
Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Turniej Mikołajkowy

W dniu 6 grudnia 2017 roku młodzież MOW Antoniewo wzięła udział w Mikołajkowych Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Chodzieskiego w Chodzieży. W turnieju startowało 5 drużyn:

1.       MOS Chodzież

2.       MOS Gołańcz

3.       OHP Pruchnowo

4.       OSiW Szamocin

5.       MOW Antoniewo

Naszą drużynę reprezentowali:

1.       Dawid Maslak kl. II a

2.       Sebastian Gietkowski kl. II a

3.       Oliwier Baran kl. II c

4.       Sebastian Chrapan III a

5.       Marek Modliński III a

6.       Nikolas Bąk kl. III a

7.       Maciej Michalski I BR

8.       Filip Wekwert I LO

 

Grano systemem „każdy z każdym” po 12 minut. W pierwszym naszym meczu pokonaliśmy MOS Gołańcz 3:0, w drugim meczu wygraliśmy 3:1 z MOS Chodzież, następnie pokonaliśmy OHP Pruchnowo 5:2, a w ostatnim pojedynku ulegliśmy 3:2 OSiW Szamocin. Ostatecznie w turnieju zwyciężyliśmy i otrzymaliśmy okazały puchar starosty chodzieskiego. Królem strzelców został nasz wychowanek Maciej Michalski, a najlepszym zawodnikiem wybrano Sebastiana Chrapana  z naszej szkoły. Wyjazd stał się więc wielkim sukcesem. Zdjęcia z zawodów można oglądać poniżej lub w gablocie w sali gimnastycznej. 

 

powrót na górę