Menu
Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska i Gdyni to kolejny etap programu profilaktycznego Alternatywa  na rzecz zapobiegania używaniu alkoholu oraz innych środków psychoaktywnych przez młodzież realizowana w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym Antoniewie.

                Z zachwytem podziwialiśmy piękne miasto Gdańsk. Urzekł nas jego blask w porannym słońcu, które zaszczyciło nas swoją obecnością. Spacerkiem zwiedziliśmy Stare Miasto, Ratusz, Muzeum Bursztynów, Żuraw Gdański i udaliśmy się do Muzeum Poczty Polskiej, która stała się jednym z symboli walki Polaków z Niemcami podczas II Wojny Światowej. Po krótkiej przerwie i pysznym obiadku udaliśmy się do manufaktury słodyczy CIUCIU, aby podziwiać i smakować niesamowite słodkie wyroby. Następnie udaliśmy się na zasłużony odpoczynek do schroniska.

                Następny dzień zaczęliśmy od zwiedzania centrum nauki Hewellianum, w którym uczyliśmy się i świetnie bawiliśmy. Po nauce i zabawie udaliśmy się do Gdyni. Była okazja do świetnych zdjęć na tle Morza Bałtyckiego i super jednostek pływających. Wycieczka do Gdańska i Gdyni zakończyła się w bajecznym  Gdyńskim Akwarium, w którym podziwialiśmy podmorskie życie wielu miejsc na ziemi. Wycieczka została zapisana do tych udanych, za którą dziękujemy koordynatorowi programu pani Małgorzacie Szpendowskiej – Wylegalskiej.

 

Ostatnio zmieniany: poniedziałek, 29 styczeń 2018 09:26
powrót na górę