Menu
Dzisiaj jest: 15 Grudnia 2019    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Świetna zabawa i sukces młodzieży z MOW Antoniewo

27 maja 2018roku w Kobylcu odbyła się XIV Letnia Powiatowa Spartakiada LZS Mieszkańców Wsi Powiatu Wągrowieckiego, której organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, Rada Powiatowa LZS w Wągrowcu oraz Urząd Gminny i Rada Gminna LZS w Wągrowcu. 

W tej imprezie nie zabrakło naszych podopiecznych, wszelkie formy aktywnego spędzania czasu poza  Ośrodkiem są pozytywnie odbierane przez młodzież. Aktywnie uczestniczyli w szerokim wachlarzu konkurencji rekreacyjno-sportowych przygotowanych przez organizatorów . Każdy zawodnik mógł startować w 2 konkurencjach z 10 zaproponowanych. Były to min.: rzuty do kosza, rzuty lotką, strzały na bramkę, wędkowanie na sucho, tor przeszkód, podnoszenie odważnika, strzelanie z wiatrówki, rzut przedmiotami na odległość. Gmina mogła wystawić 20 zawodników z podziałem na 10 kobiet i 10 mężczyzn. 23- osobowa grupa MOW Antoniewo z opiekunami M. Kordkiem i  G. Lubawą reprezentowała gminę Skoki.

Młodzież z  Antoniewa wywalczyła najwyższe trofeum. Za zajęcie I miejsca otrzymaliśmy przepiękny, wielki puchar, nagrody rzeczowe  oraz dyplom   pamiątkowy.    Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w konkurencjach indywidualnych  uczestnicy Spartakiady  dodatkowo otrzymali medale.

Serdecznie dziękujemy naszej  młodzieży za godne reprezentowanie  gminy Skoki.  Podziękowania również składamy na ręce organizatorów, dzięki którym mogliśmy świetnie się bawić i aktywnie spędzić czas .

 

G. Lubawa

 

powrót na górę