Menu
Dzisiaj jest: 22 Sierpnia 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

TRZY NIEDZIELE W POZNANIU

 

Podróż kolejami wielkopolskimi do stolicy wielkopolski i wystawa HOBBY. Modelarstwo klocki Lego, hodowle papug, no i najważniejsze motoryzacja. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Wrażenia nie do opisania.

Niedziela ,a my jesteśmy w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i zwiedzamy Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Było cudownie ,poznaliśmy i zobaczyliśmy rasy ,które widzieliśmy pierwszy raz w życiu. Przekonaliśmy się że pies to prawdziwy przyjaciel człowieka. Dziękujemy za zaproszenia Związkowi Kynologicznemu w Polsce Oddziałowi w Poznaniu .

Dzisiaj dzięki pani Monice od spraw Marketingu na Międzynarodowych Targach Poznańskich zwiedzaliśmy FESTIWAL SZTUKI I PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH. Było to malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, poczuliśmy Świąteczny klimat. Niespodzianką dla nas było spotkanie ze słynnym PEJĄ,z którym rozmawialiśmy .Jest wspaniałym muzykiem a także mężem i ojcem. Pozdrawiamy i dziękujemy za poświęcony czas. Dodatkową atrakcją było spotkanie z PEJĄ. Okazało się ze oprócz tego ze jest świetnym muzykiem ,jest świetnym ojcem i mężem.

Zdążyliśmy także posmakować wspaniałej kiełbasy, waty cukrowej z polskiego cukru, pysznych jabłek. Na terenie targów odbywała się Narodowa Wystawa Rolnicza. Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości wstęp był wolny. Poznaliśmy  historię polskiego rolnictwa, zabytkowe maszyny rolnicze ,rzemiosło i rękodzielnictwo polskie. Podsumowanie jedno superrrrrrrrr

 

Ostatnio zmieniany: środa, 12 grudzień 2018 06:53
powrót na górę