Menu
Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2021    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Jasełka

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Stajemy się bardziej życzliwi, zapominamy o problemach dnia zwykłego, kłótniach.

            Uczniowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie, by podkreślić wyjątkowość świąt, zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe pt. "Opowiadania Bożonarodzeniowe", składające się z dwóch części.

            19 grudnia 2019r. wychowankowie wcielili się w swoje role. W części pierwszej przypomnieli wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodził się Jezus. Młodzież odegrała role Maryi, Józefa, pasterzy, Anioła.

            W drugiej części spektaklu młodzież zaprezentowała smutną wieczerzę wigilijną u przysłowiowej rodziny Kowalskich, która zupełnie zapomniała o sensie Świąt Bożego Narodzenia. Istotne były tylko nowinki technologiczne, prezenty...

            Świetności inscenizacji dodało wspólne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych, w które włączyła się Dyrekcja, grono pedagogiczne i cała młodzież.

            Kiedy część artystyczna dobiegła końca głos zabrał pan Dyrektor Ośrodka, który podziękował artystom, opiekunom za przygotowanie wyjątkowego przedstawienia. Dyrektor złożył życzenia wszystkim przybyłym na uroczystość gościom i ich rodzinom.

powrót na górę