Menu
Dzisiaj jest: 25 Lutego 2021    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Wyjazdu do Alpakolandu

 

W miniony piątek 5 lutego grupa wolontariuszy MOWy Serca pod opieką Pana Mariusza  z przytupem powróciła do aktywności wolontariackiej. Drugie półrocze zaczęliśmy od inauguracyjnego wyjazdu do Alpakolandu w Klotyldzinie :)

Jako, że był to nasz pierwszy wyjazd, nastawieni byliśmy głównie na zaznajomienie się z funkcjonowaniem tego obiektu i poznaniem jego mieszkańców. Na miejscu mieliśmy przyjemność poznać właścicielkę terenu Panią Małgosię, która pełniła rolę naszego przewodnika i w przystępny sposób opowiadała o hodowli i pielęgnacji alpak , koni i pozostałych zwierząt jakie się znajdują w Alpakolandii.

Dowiedzieliśmy się bardziej szczegółowo na czym polega utrzymanie porządku w tym obszarze i jakie zadania są przed nami stawiane. Już od pierwszych chwil pokochaliśmy te miejsce i cieszymy się, że będziemy mogli poszerzyć nasze wolontariackie działania. Wyjazdy do Alpakolandu planujemy organizować regularnie do końca roku szkolnego.

Liczymy, że także tutaj sprawdzimy się w czasie pracy, a współpraca ta wniesie do naszego życia wiele nowych doświadczeń i umiejętności.

 

Ostatnio zmieniany: piątek, 12 luty 2021 19:26
Więcej w tej kategorii: « Teatr z Krakowa Arteterapia! »
powrót na górę