Dzisiaj jest: 22 Sierpnia 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

{phocagallery view=category|categoryid=450|
imageid=10931|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

We wtorek 27 marca br. siedmioro naszych zawodników reprezentowało antoniewską placówkę w mistrzostwach powiatu w indywidualnych biegach przełajowych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zawody te rozegrano w Kobylcu pod Wągrowcem.
Młodzi biegacze startowali w różnych grupach wiekowych.

Kronikarz

Nasza jedyna w zespole dziewczyna – Natalia Ciechanowska w swojej grupie wiekowej zajęła VII miejsce.
Wśród chłopców siedemnastoletnich V miejsce zajął Adrian Ilski, szósty na mecie zameldował się Łukasz Rosanowski, IX miejsce zajął Oskar Aleksiński a XI – Kamil Woźniak.
W grupie wiekowej 18-19 lat Damian Koperski zajął XII miejsce, a najmłodszy z naszych zawodników Karol Tylewicz zajął 20. miejsce w swojej grupie wiekowej.
Choć nie zajęliśmy czołowych miejsc, to przecież nie byliśmy na końcu stawki. A warto wspomnieć, że nasi konkurenci byli bardzo dobrze przygotowani, zaś trasa była wyjątkowo trudna. Dziękujemy naszym sportowcom za godne reprezentowanie ośrodka i życzymy wielu sukcesów na sportowych arenach.

{phocagallery view=category|categoryid=450|displaydownload=1|detail=1|displaydetail=0|display  Zapisz name=0}{backbutton}

Ostatnio zmieniany: wtorek, 27 marzec 2012 20:56