Menu
Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2019    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks
mowadmin

mowadmin

Kartka świąteczna

Samorząd Wychowanków kolejny raz wziął udział w akcji świątecznych kartek dobroczynnych dzięki, której wsparł konto fundacji pomagającej chorym niepełnosprawnym dzieciom.

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Samorząd Wychowanków z opiekunem pragnie złożyć wszystkim pracownikom,  Dyrekcji i wychowankom życzenia. Niech te święta będą pełne nadziei i wiary, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole, oraz smacznego święconego jajka. Życzymy przede wszystkim zdrowia i odpoczynku od codzienności,  a po świętach spotykamy się z nową energią do dalszych działań.

Zbiórka dla Maciusia

Samorząd Wychowanków zorganizował zbiórkę środków na zakup paczuszki z okazji Świąt Wielkanocnych dla znanego nam już wszystkim chorego Maciusia.  Udało nam się zebrać środki i wraz z panią Patrycją kupiliśmy paczuszkę dla naszego małego przyjaciela.  Mamy nadzieję,  że dzięki temu na jego małej buzi pojawił się uśmiech. Cieszymy się,  że mogliśmy uczestniczyć w pracy nad tym projektem.

Wiosenne porządki

Grupa I udała się do pracy u jednego ze  Skockich przedsiębiorców,  by pomóc mu uporządkować teren wokół firmy.  Śmiechu przy tym było co nie miara. Pracowaliśmy,  za co otrzymaliśmy odpowiednią gratyfikację.  Dziękujemy Michałowi z grupy VII za pomoc w pracy, a Pani Patrycji za zorganizowanie tej miłej akcji.