Menu
Dzisiaj jest: 25 Lutego 2021    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Tęsknię i pozdrawiam

Dzisiaj przyszedł list od niedawnej naszej wychowanki Basi K., który wzruszył mnie szczególnie. Niektórzy z Was znali Ją z pewnością i zapamiętali także dobrze wszyscy, którzy z Nią pracowali. Nieraz „zalazła” za skórę swoim wychowawczyniom, a przeczytajcie jak się teraz serdecznie o Nich wypowiada. Właściwie to list ten jest skierowany także do Was, czyli obecnych podopiecznych placówki, dlatego przeczytajcie go z uwagą. Niczego, poza pisownią, w tym liście nie zmieniłam – to uwaga dla niedowiarków, którzy podejrzewają administratora witryny o manipulację.

Tęsknię i pozdrawiam
Szanujcie to, co macie. Jakby nie Ośrodek Antoniewo, to bym była nikim, a tak wyszłam na człowieka. Nie wierzcie w te brednie, że to jest najgorszy ośrodek, bo to nieprawda, tam tylko znajdziecie spokój i ciepło.
A najbardziej dziękuję za wszystko Pani Kasi Kalce, Pani Patrycji Kaźmierczak i Pani Ewie Sobalak oraz całej Dyrekcji ośrodka. Jak bym miała szansę tam wrócić, to bym na 100% wróciła. Tam macie tylko szansę wyjść na człowieka.
Basia K.
Ostatnio zmieniany: piątek, 07 wrzesień 2012 13:44
powrót na górę