Menu
Dzisiaj jest: 25 Lutego 2021    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Wielkie Granie z WOŚP

 

10 stycznia 2010 r. Choć to była niedziela - wstałyśmy wcześnie rano, oczywiście nie z byle jakiego powodu. Mianowicie byłyśmy zaangażowane w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przed godziną ósmą wyjechałyśmy wraz z naszymi wychowawczyniami, i puszkami, oczywiście, w teren. Warunki na drogach były bardzo ciężkie, musiałyśmy trochę odczekać, aż w końcu pługi odśnieżą nam drogę, abyśmy mogły dojechać. Do godziny dwunastej nasze puszki z pieniążkami były już dość ciężkie.
Wróciłyśmy do Ośrodka, żeby zjeść ciepły posiłek, zrobić trochę zdjęć a po czternastej. wyruszyłyśmy do hali w Skokach, gdzie miałyśmy okazję nieźle się bawić. Zobaczyłyśmy grupę taneczną Caro, zespół Świnki Halinki, Kamila Kucharzewskiego, który zachwycił nas swoim electroboogie danceem, (wcześniej wystąpił w You Can Dance, Mam Talent), grupę taneczną breake dance oraz duet akrobatyczny „Duo focus”. O godz. 20.00 było ”Światełko do nieba”. W czasie całej imprezy licytowano także różne rzeczy. Milena Jankowska wraz z Wanesą Żmudą były odpowiedzialne za zapisywanie pieniędzy za licytowane przedmioty. Do późnych godzin nocnych Magda Delakowicz, Kinga Mazur, Olga Jaśkiewicz i Natalia Sokołowska liczyły pieniądze z puszek.
Miałyśmy bardzo fajny dzień. Uważam, że takich akcji powinno być więcej. W następnym roku z pewnością też będziemy uczestniczyć w WOŚP, ale już w naszych domach.

Wasza Reporterka

Aneta Jabłońska z gr. VIII

Ostatnio zmieniany: piątek, 07 wrzesień 2012 13:44
powrót na górę