Menu
Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Dziękuję, dziękuję

Witam serdecznie wszystkich z ośrodka w Antoniewie
Chciałabym powiedzieć na wstępie, że pisząc ten list jest mi ciężko, bo strasznie brakuje mi poszczególnych osób, które chciały dla mnie dobrze.
Na przykład Pan Kasica. Boże co za złoty człowiek „dziadek”. (Był Pan taki dobry dla mnie, że aż nie mogę uwierzyć, że istnieją jeszcze tacy ludzie jak Pan. Jestem Panu ogromnie za wszystko wdzięczna, naprawdę. Bardzo mocno dziękuję!!! .
A teraz opowiem może trochę jak to się zaczęło...
Przyjazd do ośrodka był dla mnie koszmarem, a zaczęło się to o rano o 6:30. Przyjechała po mnie do domu Policja i zawieźli mnie z mamą na Komisariat. Byłam przekonana, że moja mama ze mną pojedzie do Antoniewa mnie odwieźć, ale niestety musiała patrzeć na to jak wsiadałam sama do Konwoju. A potem nie odzywałam się cały dzień, bo nie mogłam, a byłam w Antoniewie dopiero w nocy. To był koszmar, gdy wstałam rano, a wszyscy się na mnie patrzyli jak by chcieli mnie zabić. Później pierwszy dzień w szkole, też był nieudany. Wszystko szło nie po mojej myśli i chciałam stamtąd uciec! Ale jakoś wytrzymałam te ciężkie miesiące i wyszłam na prostą, pracuję, uczę się, wszystko jest dobrze.
Szczególne podziękowania należą się również Pani Kasi Kalce, która była dla mnie jak przyjaciółka! Dziękuję Pani za wszystko i za to, że musiała Pani mi w kółko gadać „Minie szybko ten czas, Karola, nawet się nie obejrzysz, a będziesz w domu.” albo „Jak Cię zaraz trzasnę! Tylko miesiąc został, a Ty tak przeżywasz! Spać!” , dużo by tego wspominać! Dziękuję, pani Kasiu!
Dziękuję też bardzo Pani Grażynce i Kamilce! Bez Pań bym też sobie na pewno nie poradziła (a bardzo mocno mi Pań brakuje). Ściskam mocno!
Również chciałam podziękować Państwu Dureckim - Wspaniali z Państwa ludzie. Nauczycielom: Panu od geografii, Paniom od polskiego, religii, historii i Pani Herman, Pani od rosyjskiego, która biedna musiała zawsze pod koniec lekcji dawać mi plusowe punkty, bo inaczej się obrażałam; Panu Korbalowi, który zawsze się denerwował jak żułam gumę na wuefie i nie raz miałam przez to problemy. Albo Jak Pan mi powiedział na początku roku szkolnego, że Pan bije dziewczyny, a ja w to uwierzyłam Pani Kochanej Irence Kasicowej oczywiście też! Za wszystko, jest Pani tak samo złota jak Pani mąż. Łza aż się w oku kręci .
Pani Izie i Pani Lidce też dziękuję. Choć nie było zawsze kolorowo, ale dziękuję!
Dużo mogłabym tu wymieniać...
Szczególne pozdrowienia dla GRUPY 2! Jesteście cudowne dziewczyny! Kocham Was. No i pozdrowienia dla Szymona Borowego; pożegnaliśmy się trochę w zły sposób, ale uwierz mi, że strasznie za Tobą tęsknię!
To na tyle...

Tęsknię i PAMIĘTAM

Karolina Hermanowska

PS od IK:

Te kwadraciki miały być emotikonkami z uśmiechem, ale nie wyszły :)

Ostatnio zmieniany: piątek, 07 wrzesień 2012 13:44
powrót na górę