Menu
Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Święta tuż, tuż…

Święta Wielkiej Nocy to najstarsze i najważniejsze święta chrześcijan. Zwyczaje związane z obchodem świąt rozpoczynają się od Palmowej Niedzieli. Cały Wielki Tydzień upływa pod znakiem przygotowań i oczekiwania Wielkiej Niedzieli. W naszym Ośrodku obchody świąt Wielkiej Nocy rozpoczęły się uroczystymi śniadaniami w Niedzielę Palmową. Do boju ponownie stanęły  „Antoniewskie czyściochy”, których zadaniem było przygotowanie wystroju grup i smacznego, przepełnionego tradycją śniadania. Młodzież, jak co roku, zaskoczyła komisję pięknie przygotowanymi dekoracjami i suto zastawionymi stołami. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych potraw. 
Spotkaniom przy wielkanocnym stole towarzyszyła radosna, miła atmosfera i nierzadko pojawiały się łzy wzruszenia. Wszystkie grupy włożyły dużo pracy i wysiłku w przygotowania. Wystroje grup były bardzo oryginalne i zaskakiwały swą różnorodnością.
Decyzja w ocenie poszczególnych grup była trudna. Jury jednomyślnie uznało za zwycięzcę grupę pierwszą. Tuż za nią były grupy II i VIII, które zdobyły taką samą ilość punktów. Kolejne miejsca zajęły grupy: IX, VI, VII, V i IV.
Wszystkim wychowawcom i wychowankom dziękujemy za włożony wkład w przygotowania oraz życzymy zdrowych i spokojnych świąt.
Koordynator projektu
„Antoniewskie czyściochy”
Marzena Durecka
 
{phocagallery view=category|categoryid=76|displaydownload=1|detail=1|displaydetail=0|displayname=0}
{backbutton}
 
Ostatnio zmieniany: czwartek, 06 grudzień 2012 15:10
powrót na górę