Menu
Dzisiaj jest: 18 Maja 2021    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

Start w gronie najlepszych

{phocagallery view=category|categoryid=327|
imageid=7529|limitstart=0|limitcount=1|
detail=0|displayname=0|displaydetail=0|
displaydownload=0|namefontsize=25|namenumchar=3}

W sobotę 9 kwietnia troje naszych zawodników, czyli Karolina Nakonieczna, Krystian Grzywaczewski i Patryk Pietrzak, wzięło udział w prestiżowej imprezie sportowej, jaką były mistrzostwa województwa wielkopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Miejsce imprezy to Żerków niedaleko Jarocina, do którego dotarliśmy po dwu i półgodzinnej jeździe autokarem.
W biegach startowało po 4 najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych z trzydziestu powiatów naszego województwa.

Krzysztof Korbal

 W każdym biegu brało udział około 80 uczestników. 
Jako pierwszy z naszych zawodników wystartował Dawid Pietrzak w kategorii III klas gimnazjum rocznik ’95. Miał do pokonania 2000 metrów i zupełnie nieźle poradził sobie z tym dystansem, kończąc swój bieg na 33 miejscu. Karolina Nakonieczna w biegu na dystansie 1500 metrów zajęła 47 miejsce w swojej grupie, a Krystian Grzywaczewski przybiegł na metę jako 61.

Doskonałe przygotowanie organizacji mistrzostw sprawiło, że nasi reprezentanci wracali z nich w doskonałych humorach, zadowoleni z przygody, jaką niewątpliwie był występ w tak znaczącej imprezie.

Krzysztof Korbal

   {phocagallery view=category|categoryid=327|displaydownload=1|detail=1|displaydetail=0|displayname=0}{backbutton}
Ostatnio zmieniany: piątek, 15 kwiecień 2011 21:20
powrót na górę