Menu
Dzisiaj jest: 18 Maja 2021    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk

Dzień Sportu Szkolnego

W dniu 21.06.2013 r. odbył się w naszym gimnazjum Dzień Sportu Szkolnego. Startowano w 6 konkurencjach lekkoatletycznych: w skoku w dal, w skoku wzwyż, w rzucie piłeczką palantową, pchnięciu kulą, biegu na 100 m i 400 m w 3 kategoriach wiekowych: chłopców starszych, młodszych i dziewcząt.
Dopisała piękna, słoneczna pogoda. Rywalizacja była zacięta, humory dopisały. Wśród chłopców starszych największe sukcesy odniósł Dawid Głowacki zwyciężając w czterech konkurencjach. Wśród chłopców młodszych najlepszym sportowcem okazał się Fabian Szymczyk zwyciężając również w czterech konkurencjach i zajmując dwa III miejsca. Wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Katarzyna Joks wygrywając jedną konkurencję, w kolejnej zajmując II miejsce, a w następnej III miejsce. Najwszechstronniejszym sportowcem został deklasując innych zawodników Fabian Szymczyk.
Zawody zostały zakończone wręczeniem pamiątkowych statuetek i dyplomów oraz wspólnym grupowym zdjęciem. Zdjęcia z powyższej imprezy można zobaczyć na stronie internetowej naszego ośrodka.

Krzysztof Korbal

 

 

Ostatnio zmieniany: poniedziałek, 24 czerwiec 2013 23:57
powrót na górę